Logo Hospital de la Santa Creu i Sant Pau
Accés restringit
Idioma del web:
Català Español English
Accés Restringit Màsters
Preinscripció a Màsters
PREINSCRIPCIÓ Online
Màsters Propis 2017/2018

Abans d'iniciar el procés de preinscripció, us recomanem que consulteu el tutorial de preinscripció.

Posteriorment, podeu realitzar la preinscripció online clicant al màster corresponent.


En cas d'estar interessat a preinscriure's en més d'un màster, és necessari realitzar la preinscipció independent a cada màster adjuntant, en cadascun d'ells, la documentació obligatòria.

Contacte

    secretariaeui@santpau.cat
    93 553 78 33 (de dilluns a divendres de 10:30h a 14:00h)

 
Informació d'interès
Directora de l'Escola:

Mercedes Abades
MAbades@santpau.cat

Coordinadora titulació:


Beatriz Campillo
BCampillo@santpau.cat

Coordinadora 1r. Curs:

Maria Serret
MSerret@santpau.cat

Coordinadora 2n. Curs:

Elvira Hernández
EHernandezMa@santpau.cat 

Coordinadora 3r. Curs:

Maria Teresa Ricart
MRicart@santpau.cat  

Coordinadora 4rt. Curs:

Eva Román
ERoman@santpau.cat

Coordinadora de mobilitat i intercanvis:

Montserrat Guillaumet
MGuillaumet@santpau.cat

Coordinadora Recerca:

Eva Román
ERoman@santpau.cat 

Coordinadora de Qualitat:


Rosalia Santesmases
RSantesmases@santpau.cat 


Coordinadores Màsters

Atenció d'infermeria a persones
amb problemes cardíacs:


Maria Teresa Ricart
MRicart@santpau.cat

Infermeria gerontològica i
geriàtrica:


Elvira Hernández
EHernandezMa@santpau.cat

Infermeria intensiva:

Antonio Torres
ATorresQ@santpau.cat
  

Infermeria oncològica:

Adelaida Ramos
ARamosF@santpau.cat

Infermeria psiquiàtrica i
salut mental:


Montserrat Sirvent
MSirvent@santpau.cat

Infermeria perioperatòria:

Beatriz Campillo
BCampillo@santpau.cat

Conductes addictives:
Prevenció i Intervenció Infermera 


Montserrat Sirvent
MSirvent@santpau.cat 

Atenció d'infermeria al nen i a l'adolescent

Maria Serret
MSerret@santpau.cat
 

Avís legal